עזרו לנו לחדש את נח יש רק בתיבה

יש גם לכם משפט מבריק מעברכם – או ההווה – הצבאי? הוסיפו אותו עכשיו בקיר השירותים הוירטואלי והמיתולוגי שלנו. אנו זקוקים לכם, כדי לשפר את המהדורה החדשה שקורמת עור וגידים בימים אלו – של נח יש רק בתיבה.

כריכת הספר נח יש רק בתיבה

כריכת הספר נח יש רק בתיבה

לפני כ-12 שנה ראה אור הספר הראשון של הוצאת מיל – נח יש רק בתיבה. הספר, אוסף המשפטים שנכתבו לאורך ההיסטוריה על קירות השירותים ולאורך בסיסי צה"ל היה סנסציה מיד עם צאתו לאור והפך למתנת גיוס פופולרית, יחד עם ממשיכו – גומרים הולכים – אוסף משפטי המפקדים. 2 הספרים נולד בקיר השירותים של אתר מילואימניק . הקיר כלל בשיאו כ-2,000 משפטים, אבל כמו כל קיר שירותים, גם הוא עבר סיוד, בעיקר בעקבות מתקפות האקרים מרושעות, בימי מלחמת לבנון השניה. האתר פורק למעשה, וכעת עלה מחדש, כאשר אנו מעלים את התכנים הישנים הקלאסיים ומוסיפים תכנים חדשים. גם קיר השירותים שלנו מתחיל להתמלא מחדש בכתובות גראפיטי, יש בו כבר עשרות משפטים, אבל אנחנו נשמח כמובן להסתייע גם בכם כדי לעבות אותו.

זו גם הזדמנות מעולה להוציא מהדורה מחודשת של נח יש רק בתיבה. ההוצאה לאור החדשה מגיעה לאור בקשות רבות מהשטח, כולל חנויות הספרים והמפיץ. בהוצאת מיל עובדים כעת על מהדורה שתהיה למעשה המיטב של 2 הספרים, לצד משפטים חדשים ועוד כמה הפתעות שנפקדו מהספרים הראשונים, כך שהוא יהפוך למתנת גיוס ו/או שחרור מושלמת.
כדי להגיע למשפטים ולהברקות של דור החיילים הקיים, אנו פונים גם אליכם – אנא, כנסו לקיר השירותים המחודש באתר והוסיפו משפטים – קלאסיקות, או משפטים חדשים. אנחנו נשלב חלק מהמשפטים החדשים שיישלחו אלינו במהדורה החדשה
אם אתם מתעצלים, ניתן להוסיף משפטים כתגובה לפוסט זה,אבל, אם אתם חפצים בחיי נצח – אנא, בקרו בקיר השירותים החדש והוסיפו שם את המשפט.
בימים הקרובים נחל גם במכירה מוקדמת של הספר וגם על כך נעדכן כמובן

תגובה אחת

הוסיפו תגובה
  1. נדב פנסקי

    על מדים הופכים לחרײע. חרמן, רעב עייף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *