ספר מתנה למפקד

שוברים את הראש מה לקנות למפקד? לא צריך להתלבט יותר. ספר מתנה למפקד שאתם אוהבים, וגם למפקד שאתם קצת פחות מעריכים…פשוט, תפנו אותו לפרק הנכון והמפקד לא ישכח לכם את המתנה הזו.ספר מתנה למפקדבראשית היה הספר נח יש רק בתיבה – אוסף המשפטים שנכתבו על קירות השירותים. לאחר כשנתיים, הוציאה הוצאת מיל את ספר ההמשך – גומרים הולכים – משפטי מפקדים. אנחנו יותר מגאים לספר כי 2 הספרים נכתבו בהשראת קיר השירותים הוירטואלי של הוצאת מיל.

כעשור אחרי, ב-2017, החליטו בהוצאת מיל, לבקשת הקהל וחנויות הספרים, לאגד את שני הספרים לספר אחד – ספר מתנה למפקד וגם למתגייס. אין מתנה מתאימה ממנו.

ספר מתנה למפקד

מדוע נח יש רק בתיבה הוא ספר מתנה מושלם למפקד? ראשית, חלק גדול ממנו כולל משפטים שכל מפקד באשר הוא מפקד זכה להגיד – אתם תקרעו לי המפקד, אני אקרע לכם את התחת וכו'…

משפטים רבים נוספים הוא משפטים על מפקדים – שנאמרו מתוך הערצה, פחד, או זלזול – גם הרס"ר הוא כמעט בן אדם, המפקד לא מפליץ, הוא מפיץ את רוח צה"ל, הן רק 2 דוגמאות קטנות. לא חשוב מה אתם חושבים על המפקד שלכם, זה הספר בשבילו.

נח יש רק בתיבה נמכר בחנויות הספרים, אבל תוכלו לרכוש אותו בקלות, ובמחיר מוזל באתר הוצאת מיל – בכתובת הבאה – נח יש רק בתיבה.

בזמן שאתם אוספים את השקלים מכל חיילי הגדוד, הפלוגה או הסוללה, יש להניח שגם אתם נזכרים בחיוך בכמה מהמשפטים האלמותיים שהטיף לכם המפקד הנערץ. אז זו כמובן הזדמנות נפלאה גם להכנס לקיר השירותים הוירטואליים של האתר ולכתוב עליו את מכתמי החוכמה של מפקדכם, או כמובן גם משפטים אחרים שנאמרו עליו, או באופן כללי על הסיטואציה הצבאית, או החיים עצמם. כך אולי תמצאו את המשפט שלכם במהדורה החדשה הבאה ותוכלו לרכוש אותו ספר מתנה למפקד הבא. אגב, אנחנו משוכנעים שגם הבוס באזרחות ישמח מאוד לקבל את הספר, אולי הוא יוכל לקבל ממנו גם כמה משפטים לחיים, לתמרוץ האנשים.

אז קדימה, למה אתם מחכים? רוצו לקנות ספר מתנה למפקד שלכם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *