מילואימניק - מילואים בכיף

בית של חיילי מילואים בהווה ובמיל

ספר מתנה למפקד

שוברים את הראש מה לקנות למפקד? לא צריך להתלבט יותר. ספר מתנה למפקד שאתם אוהבים, וגם למפקד שאתם קצת פחות מעריכים…פשוט, תפנו אותו לפרק הנכון והמפקד לא ישכח לכם את המתנה הזו.ספר מתנה למפקדבראשית היה הספר נח יש רק בתיבה – אוסף המשפטים שנכתבו על קירות השירותים. לאחר כשנתיים, הוציאה הוצאת מיל את ספר ההמשך – גומרים הולכים – משפטי מפקדים. אנחנו יותר מגאים לספר כי 2 הספרים נכתבו בהשראת קיר השירותים הוירטואלי של הוצאת מיל.

כעשור אחרי, ב-2017, החליטו בהוצאת מיל, לבקשת הקהל וחנויות הספרים, לאגד את שני הספרים לספר אחד – ספר מתנה למפקד וגם למתגייס. אין מתנה מתאימה ממנו.

ספר מתנה למפקד

מדוע נח יש רק בתיבה הוא ספר מתנה מושלם למפקד? ראשית, חלק גדול ממנו כולל משפטים שכל מפקד באשר הוא מפקד זכה להגיד – אתם תקרעו לי המפקד, אני אקרע לכם את התחת וכו'…

משפטים רבים נוספים הוא משפטים על מפקדים – שנאמרו מתוך הערצה, פחד, או זלזול – גם הרס"ר הוא כמעט בן אדם, המפקד לא מפליץ, הוא מפיץ את רוח צה"ל, הן רק 2 דוגמאות קטנות. לא חשוב מה אתם חושבים על המפקד שלכם, זה הספר בשבילו.

נח יש רק בתיבה נמכר בחנויות הספרים, אבל תוכלו לרכוש אותו בקלות, ובמחיר מוזל באתר הוצאת מיל – בכתובת הבאה – נח יש רק בתיבה.

אז קדימה, רוצו לקנות ספר מתנה למפקד שלכם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מילואימניק - מילואים בכיף © 2015 Frontier Theme