מתנת גיוס מצחיקה – מושלמת ומעודכנת

את המתנה הזו לא ישכחו לכם: מתנת גיוס מצחיקה מושלמת שגם מכינה את המתגייס באופן המושלם. נח יש רק בתיבה הוא הרבה יותר מספר מצחיק עם משפטים משעשעים, גם למתגייסי 2019 או 2020..הספר נמכר בחנויות הספרים ובהנחה באתר הוצאת מיל. לרכישה מוזלת באתר ההוצאה – לחצו עכשיו
תותחנים וטייסים

ספר שגם יכול לרכך את המכה.. מתוך נח יש רק בתיבה

לכל מי שהיה בצבא וזוכר את הפנינים – אוסף המשפטים והחידודים שנכתבו על קירות השירותים, לאורך בוטקת הש.ג וגם בחילופי דברים בין הלוחמים – חוזר ובגדול. הספר שיצא לראשונה לפני כעשור וריכך את ההלם לאלפים רבים של מתגייסים, חוזר במהדורה חדשה, מורחבת ומחודשת.

מתנת גיוס מצחיקה במיוחד

מתנה שתפיל אתכם מצחוק

מתנת גיוס מצחיקה וגם מתנת שחרור

מדובר בספר שהוא מתנת גיוס מושלמת – מעין פק"ל כיסים, מילון לשיח הצה"לי. כמובן שבאותה מידה זוהי מתנת שחרור נפלאה למי שיוצא בשערי הבקו"ם ורוצה לזכור את החברים שנשארו מאחור. למעשה כל גבר, מילואימניק בהווה או בדימוס, יפיק מהספר צחוקים רמים.

הספר, שאנו גאים לספר שהוא נולד באתר מילואימניק, יצא בהוצאת מיל. הוא נמכר בחנויות הספרים במחיר של 59 שקלים בלבד, ומוצע במחיר מוזל באתר ההוצאה – כאן.

מדוע זו מתנת גיוס מושלמת

מתנת גיוס שווה במיוחד

מתוך הספר. קלאסיקות אל זמניות לצד משפטים חדשים

גיוס לצבא אינו פשוט. הילד, או החבר, נקרע מהחיים שהתרגל אליהם – לפחות בשבועות הראשונים ויוצא לטירונות, בתנאים לא פשוטים, עם מחסור בשעות שינה ועם השביזות המפורסמת.

מה שיכול לסייע מאוד ברגעים הקשים, הוא ההומור ואם אפשר הומור צבאי – של הדורות הקודמים לו, אין טוב מזה כדי להפנים שהשד אינו נורא כל כך ושאפשר לשרוד את הטירונות ואת השירות הצבאי כולו, בין היתר בעזרת הומור.

אז אם מישהו יקר לכם מתגייס, ואתם לא רוצים לקנות לו תחתונים או גרביים, זו מתנת גיוס מצחיקה, שונה, שתשאיר חותם לאורך זמן. אפשר כמובן לצרף אותה גם לדברים ה"שימושיים".

גם אם אתם חיילים בהווה או במיל, למה אתם מחכים? רוצו לרכוש ולהתרפק על משפטים נפלאים כמו צעד קטן לקב"ן, צעד גדול לאנושות, אין לא יכול, יש לא יכולה, יותר משהציפור רוצה לעוף, הצב רוצה לצאת משיריון ועוד מאות משפטים, כולל איורים משעשעים. מי יודע, אולי גם המשפט המושלם שאתם כתבתם אי שם בבסיס הטירונים שלכם מצא את דרכו לספר.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *