מילואימניק - אתר המילואים של ישראל

אתר המילואים והגברים, בית של מילואימניקים

מתנת גיוס מושלמת – ומעודכנת

מתנת גיוס מושלמת – גם מצחיקה וגם מכינה את המתגייס באופן המושלם. נח יש רק בתיבה הוא הרבה יותר מספר מצחיק עם משפטים משעשעים.

לכל מי שהיה בצבא וזוכר את הפנינים – אוסף המשפטים והחידודים שנכתבו על קירות השירותים, לאורך בוטקת הש.ג וגם בחילופי דברים בין הלוחמים – חוזר ובגדול. הספר שיצא מתנת גיוס מושלמתלראשונה לפני כעשור חוזר במהדורה חדשה, מורחבת ומחודשת.

מתנת גיוס או מתנת שחרור

מדובר בספר שהוא מתנת גיוס מושלמת – מעין פק"ל כיסים, מילון לשיח הצה"לי. כמובן שבאותה מידה זוהי מתנת שחרור נפלאה למי שיוצא בשערי הבקו"ם ורוצה לזכור את החברים שנשארו מאחור. למעשה כל גבר, מילואימניק בהווה או בדימוס, יפיק מהספר צחוקים רמים.

הספר, שאנו גאים לספר שהוא נולד באתר מילואימניק, יצא בהוצאת מיל. הוא נמכר בחנויות הספרים במחיר של 59 שקלים בלבד, ומוצע במחיר מוזל באתר ההוצאה – כאן.

אז אם מישהו יקר לכם מתגייס, ואתם לא רוצים לקנות לו תחתונים או גרביים, זו מתנת גיוס שונה, אפשר כמובן לצרף אותה גם לדברים ה"שימושיים".

אם אתם חיילים בהווה או במיל, למה אתם מחכים? רוצו לרכוש ולהתרפק על משפטים נפלאים כמו צעד קטן לקב"ן, צעד גדול לאנושות, אין לא יכול, יש לא יכולה, יותר משהציפור רוצה לעוף, הצב רוצה לצאת משיריון ועוד מאות משפטים, כולל איורים משעשעים.

 

Updated: 3 בינואר 2018 — 15:23

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מילואימניק - מילואים בכיף © 2015 Frontier Theme