מתנת גיוס לחבר טוב – מתנות לגיוס לחברה או חבר שלא תישכח

מתנת גיוס לחבר טוב היא כאב ראש לא קטן..לכל אחד מאיתנו זה קורה יותר מפעם אחת: איזו מתנות לגיוס  לחברה או לחבר אפשר לרכוש. או אולי הילד – עומד להתגייס לצבא הגנה לישראל, או שאולי הוא בכלל מסיים קורס מכ"ים, או קורס חובלים ואפילו משתחרר ויוצא לאזרחות. לרכישת מתנת גיוס מושלמת – לחצו עכשיו

כמובן שמוכרחים לרכוש מתנה, אבל איך לכל הרוחות מוצאים מתנות לגיוס לחבר שתהיה גם שימושית, גם משמחת ואפילו כזו שלא תהיה יקרה מדי? הנה מדריך שסוקר עבורכם רעיונות עבור מתנת גיוס לחבר, או מתנת שחרור, שהכי תשמח את אחינו..

מסיבת גיוס – מקום מעולה למתן מתנות לגיוס לחבר

מסיבות יכולות להיות מתנות לגיוס לחבר מעולות באופן כללי: מסיבת גיוס, מסיבת שחרור וגם מסיבת סוף קורס או סוף מסלול, היא תמיד הזדמנות לדפוק קצת את הראש, לשמוח ואולי אפילו להנות מאתנחתה רומנטית. החסרונות: המחיר עלול להיות גבוה – מאות עד אלפי שקלים, ההנגהובר יכול להפריע מאוד ביום הגיוס, אם המסיבה היא בערב שלפני וגם אם יהיה מפגש רומנטי, לא בטוח שחתן השמחה יזכור אותו למחרת..

מתנות גיוס לחברה – ספרון, בגדים או תכשירים

עוד אופציה אפשרית בהחלט. גם שימושית וגם החייל הלוחם יכיר לכם תודה, בתנאי שלא תתקמצנו ותרכשו לו סחורה איכותית: גרביים מפנקות לכפות הרגליים המיובלות, תחתונים מרווחים ונעימים לאיזור החלציים המשופשף וקרמים לאיחוי הקרעים והסדקים בערב.

החסרון ברכישת מתן גיוס לחבר לבישה, הוא טעות אפשרית במידות הבגדים, או בתחתונים מסוג שלא מתאים בדיוק לתקופת מסעות למשל, מה שיכול לגרום לאי נוחות. גם תכשירים רפואיים – אם לא תשקיעו ותרכשו תכשירים איכותיים, הרי שאפשר להסתפק במה שמספק הרמטכ"ל.

מתנת גיוס לחבר קורא – ספר טוב ומגזינים

גם באגף זה אפשר למצוא מספר מתנות לגיוס. ספר טוב ומעניין יכול לעזור להעביר בכיף שמירה מבאסת, שלא לדבר על מגזיני כרומו איכותיים, עם כתבות מעולות ולידן תמונות מעוררות..בהחלט אפשר למצוא כך כמה רעיונות למתנת גיוס לחבר.

החסרון העיקרי של מתנות גיוס כאלה הוא שבמצב הצבירה של הילד, גם אם אתם זוכרים אותו כתולעת ספרים בבית, הספר יכול לשמש כיופי של שיר ערש:  4 עמודים והוא יישן כמו תינוק. לפחות יהיה לו מה לקרוא כשהוא ירותק שבת.. וזה עוד עם הארי פוטר

 

מתנת גיוס לחבר טוב - רעינוות מתנות לגיוס לחבר וגם מתנות גיוס כלליות

מתנת גיוס מומלצת

מתנות לגיוס לחבר טוב – להכנה

אחת הדרכים הבטוחות להשתלב בבסיס צבאי, ובצה"ל כולו, היא להכיר היטב את הסלנג, לשלוט בהומור הצבאי ובכלל רצוי להיות במצב רוח טוב, גם אם החיים לא בדיוק מחייכים אלינו בבוקר.

מסיבה זו, ההמלצה החמה שלנו של מתנת גיוס לחבר טוב, היא הספר המצויין נח יש רק בתיבה. להמלצה אין כל קשר לכך שהספר הוא תוצר של אתר מילואימניק ושאנחנו נפיק רווח ישיר מכך שתרכשו אותו.

הספר הוא גם ברשימת מתנות גיוס לחברה עם הומור, בוודאי לכזו שבפתח של שירות קרבי כלוחמת.

היתרונות של הספר הם אלו: אין הרבה מתנות לגיוס לחבר שהן זולות יותר – עשרות שקלים בודדים, בנוסף, זו קריאת הספר מכינה את החייל באמת למצפה לו, בהומור ובצחוקים, להבדיל מכמה מדריכים רציניים יתר על המידה, שאין ספק שהמתגייס – שלא לדבר על המשתחרר, לא ירצה לפתוח ולקבל סדרת חינוך בפנים..

המהדרין והנדיבים, מצרפים לספר גם מרקר, כדי שגם הקורא, לאחר שהשלים את העיון בספר, יוכל לתרום לצה"ל דרך כתיבת משפטים משלו על הקירות – מתוך הספר או המצאות חדשות לגמרי שלו.

רעיונות עבור מתנות לגיוס לחבר או מתנות גיוס לחברה

כמו כל דבר בצה"ל זה מתחלק ל-3 חלקים. מתוך נח יש רק בתיבה

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *