מילואימניק - אתר המילואים של ישראל

אתר המילואים והגברים, בית של מילואימניקים

מתנת גיוס – איזו מתנה הכי מתאימה

מתנות לגיוס הן כאב ראש לא קטן..לכל אחד מאיתנו זה קורה יותר מפעם אחת: איזו מתנות גיוס אפשר לרכוש לחבר, לחברה, הילד – עומד להתגייס לצבא הגנה לישראל, או שאולי הוא בכלל מסיים קורס מכ"ים, או קורס חובלים ואפילו משתחרר ויוצא לאזרחות.

כמובן שמוכרחים לרכוש מתנה, אבל איך לכל הרוחות מוצאים מתנת גיוס שתהיה גם שימושית, גם משמחת ואפילו כזו שלא תהיה יקרה מדי? הנה מדריך שסוקר עבורכם רעיונות למתנת גיוס לחבר, או מתנת שחרור, שהכי תשמח את אחינו..

מסיבת גיוס – מקום מעולה למתן מתנות לגיוס

מסיבות יכולות להיות מתנות גיוס מעולות באופן כללי: מסיבת גיוס, מסיבת שחרור וגם מסיבת סוף קורס או סוף מסלול, היא תמיד הזדמנות לדפוק קצת את הראש, לשמוח ואולי אפילו להנות מאתנחתה רומנטית. החסרונות: המחיר עלול להיות גבוה – מאות עד אלפי שקלים, ההנגהובר יכול להפריע מאוד ביום הגיוס, אם המסיבה היא בערב שלפני וגם אם יהיה מפגש רומנטי, לא בטוח שחתן השמחה יזכור אותו למחרת..

מתנות גיוס לבישות – בגדים ותכשירים

עוד אופציה אפשרית בהחלט. גם שימושית וגם החייל הלוחם יכיר לכם תודה, בתנאי שלא תתקמצנו ותרכשו לו סחורה איכותית: גרביים מפנקות לכפות הרגליים המיובלות, תחתונים מרווחים ונעימים לאיזור החלציים המשופשף וקרמים לאיחוי הקרעים והסדקים בערב.

החסרון כאן הוא טעות אפשרית במידות הבגדים, או בתחתונים מסוג שלא מתאים בדיוק לתקופת מסעות למשל, מה שיכול לגרום לאי נוחות. גם תכשירים רפואיים – אם לא תשקיעו ותרכשו תכשירים איכותיים, הרי שאפשר להסתפק במה שמספק הרמטכ"ל.

מתנת גיוס קריאה – ספר טוב ומגזינים

גם באגף זה אפשר למצוא מספר מתנות לגיוס. ספר טוב ומעניין יכול לעזור להעביר בכיף שמירה מבאסת, שלא לדבר על מגזיני כרומו איכותיים, עם כתבות מעולות ולידן תמונות מעוררות..בהחלט אפשר למצוא כך כמה רעיונות למתנת גיוס לחבר.

החסרון העיקרי של מתנות גיוס כאלה הוא שבמצב הצבירה של הילד, גם אם אתם זוכרים אותו כתולעת ספרים בבית, הספר יכול לשמש כיופי של שיר ערש:  4 עמודים והוא יישן כמו תינוק. לפחות יהיה לו מה לקרוא כשהוא ירותק שבת.. וזה עוד עם הארי פוטר

 

מתנת גיוס קלאסית - רעינוות מתנות לגיוס לחבר וגם מתנות גיוס כלליות

מתנת גיוס מומלצת

מתנות לגיוס מכינות

אחת הדרכים הבטוחות להשתלב בבסיס צבאי, ובצה"ל כולו, היא להכיר היטב את הסלנג, לשלוט בהומור הצבאי ובכלל רצוי להיות במצב רוח טוב, גם אם החיים לא בדיוק מחייכים אלינו בבוקר.

מסיבה זו, ההמלצה החמה שלנו של מתנות לגיוס היא הספר המצויין נח יש רק בתיבה. להמלצה אין כל קשר לכך שהספר הוא תוצר של אתר מילואימניק ושאנחנו נפיק רווח ישיר מכך שתרכשו אותו.

היתרונות של הספר הם אלו: זו מתנת גיוס זולה יחסית, עשרות שקלים בודדים, בנוסף, זו קריאת הספר מכינה את החייל באמת למצפה לו, בהומור ובצחוקים, להבדיל מכמה מדריכים רציניים יתר על המידה, שאין ספק שהמתגייס – שלא לדבר על המשתחרר, לא ירצה לפתוח ולקבל סדרת חינוך בפנים..

המהדרין והנדיבים, מצרפים לספר גם מרקר, כדי שגם הקורא, לאחר שהשלים את העיון בספר, יוכל לתרום לצה"ל דרך כתיבת משפטים משלו על הקירות – מתוך הספר או המצאות חדשות לגמרי שלו.
דוגמא מייצגת מתוך נח יש רק בתיבה
.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מילואימניק - מילואים בכיף © 2015 Frontier Theme