משפטי כל הזין

כל הזין הוא המוטו של החייל ושל המילואימניק השבוז, לנצח. זהו משפט אלמותי המלווה אותנו כמובן גם באזרחות. לדעתכם החסרנו משפט כל הזין חיוני? גם אתם שבוזים ורוצים להגיד כל הזין? אל תתביישו, לחצו על הוספת משפט, וכיתבו משפט מצחיק ומושחז כדי שגם האחרים ייהנו..
חלק מהמשפטים המצויינים כאן, תוכלו למצוא גם בספר האלמותי נח יש רק בתיבה. חלק מהמשפטים מוכר בעיקר לפזמניקים שבחבורה, כמו כל הזין בניווטים – משה רבנו, כל הזין בליפול בשבי – נח"ל וכו'. לחצו כאן כדי למצוא עוד משפטי פזם .

כנסו ותראו אילו משפטים חדשים צרפו הלוחמים הצעירים, או להבדיל – אם חלילה חסר כאן משפט כל הזין אלמותי, אנא הוסיפו אותו לטובת הדורות הבאים..

שם
משפט
אמנון
מילואימניק יקר-הזין שאתה מקבל פה זה כלום לעומת הזין שאשתך מקבלת עכשיו בבית!
מושיקו
כל הזין בטרמפים (יוסף טרומפלדור)
משה רבנו
כל הזין בניווטים
חנה
כל הזין בצנחנים (חנה סנש)
רפאל
כל הזין בשיריון (צב נינג'ה)
משה דיין
כל הזין בעין דומיננטית (מ. דיין)
יוסף טרומפלדור
כל הזין במצב שתיים (טרמופלדור)
המגיסט
כל הזין בנ"מ , אבל בוולקן הוא גם מסתובב
משה
כל הזין בניווטים משה רבנו

כל הזין – משפט אלמותי

כפי שאתם רואים,יש כבר משפטים לא מעטים בקיר הוירטואלי שלנו. אם תכנסו לקיר השירותים, תוכלו למצוא שם מאות משפטים בנושאים שונים, שיחזירו אתכם לרגעים המשעשעים בבסיס – הן אם אתם חיילי סדיר, מילואימניקים צעירים, או חבורת אנשי מילואים בדימוס, שעדיין מתרפקים על ישיבה עם החברה לצד הבטשית, על פק"ל קפה וופלים. כמובן ששמור שם מקום לאותו משפט אלמותי שאתם נוצרים בלבכם מאז ימי השירות הצבאי העתיקים, או משירות המילואים האחרון. בכל מקרה, נשמח אם תצטרו אותו.

כל הזין

כל הזין בניווטים. מתוך נח יש רק בתיבה. איור: שמוליק גרנית

אנו מזכירים כי קיר השירותים הוירטואלי המקורי, שהוקם בגרסתו המקורית של האתר, אי שם בראשית המילניום, כלל קרוב לאלפיים משפטים, כך, נדגיש שוב, שנוקיר תודה על עזרתכם בהשבת הקיר לימיו הגדולים, בין אם אתם רואים זאת כמשהו משעשע, או כפרויקט לאומי של שימור שפת חיילי המילואים, נשמח לקבל את משפטיכם.

אגב, בדקנו ואנחו מתחייבים בפניכם – כוחם של משפטים אלה יפה גם לאזרחות, אבל צריך כמובן לבחון בקפידה את הסיטואציה..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *