חיילים מוכנים לבלות 4 שעות בש.ג עם יעל בר זוהר

התגלית המדהימה: חיילים מוכנים לבלות 4 שעות עם יעל בר זוהר, אפילו עם הפגישה תערך בש'ג ב- 2 בלילה. בצה'ל עוד בוחנים את המסקנות החד משמעיות של הסקר ושוקלים לגייס דוגמניות לשירות המילואים.

בצה'ל נערכות בשבועות האחרונים ישיבות סודיות שבהן נבחנות דרכים לגייס דוגמניות על ישראליות לשירות מילואים, זאת במטרה להגדיל את העירנות והמוכנות לקרב, במיוחד בשעות הקטנות של הלילה.

הסיבה לכך הוא סקר שנערך באחרונה בקרב חיילי מילואים וחיילים סדיר, שהעלה שאחד הדברים השנואים ביותר על חיילי צה'ל הוא שמירה בש'ג במשמרת של 2 עד 6 בבוקר.

מדובר במשמרת שבה העייפות היא הקשה ביותר וגם הקור בלתי נסבל. עם זאת, כאשר שאלו הסוקרים את החיילים האם ירצו לבצע את השמירה עם כל אדם לפי בחירתם, הפכה המשמרת מיד לפופולרית ביותר.

עוד נדהמו לגלות במטכ'ל כי ההעדפות החיילים לא היו כפי שסברו תחילה – גיבורי ישראל ולוחמים מפורסמים, כמו קהלני, באטמן או נפוליאון, אלא דוקא דוגמניות מצודדות כמו יעל בר זהר, גלית גוטמן, אנג'לינה ג'ולי ודודי בלסר.

פניית מילואימניק לדוגמניות האם יהיו מוכנות להתנדב לשירות נענתה בשלילה. השאלה האם יהיו מוכנות לבצע משמרת ניסיון עם רס'ל מילואימניק נענתה בסטירה.

אז עם מי אתם הייתם מוכנים לשרוף 4 שעות?

ספרו ונמקו בתיבת התגובות כאן. אם מישהו מכם מחובר לשירלי בוגנים, אנא הפנו אותה ללשכת הרס"ל לצורך תיאום פגישה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *